Udal Batzordeak

BERDINTASUN BATZORDEA

Berezko batzordeburua:    Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu – Alkatea
Egitezko batzordeburua:     Idoia De Carlos Espartero andrea     Geroa Bai
Batzordekidea:Ana Mª Labiano Ascunce andrea –   EH Bildu
Batzordekidea: Laura Aznar Merlo andrea –     EH Bildu
Batzordekidea:  Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea -GIH
Batzordekidea:  Jokin Oloriz Calvo jauna -GIH
Batzordekidea: Francisco Espinosa Martin jauna -Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea: Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP
ETXEBIZITZA POLITIKA AKTIBOA ETA GIZARTE KOHESIO BATZORDEA
Berezko batzordeburua  :    Alfredo Arruiz Sotés jauna- EH Bildu – Alkatea
Egitezko batzordeburua :     Francisco Espinosa Martin jauna-  Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea :     Ana Mª Labiano Ascunce andrea –  EH Bildu
Batzordekidea    :  Laura Aznar Merlo andrea  -EH Bildu
Batzordekidea :     Iñaki Crespo San José jauna  –    GIH
Batzordekidea :     Sonia Echeverría Aquerreta andrea – GIH
Batzordekidea:     Idoia De Carlos Espartero andrea – Geroa Bai
Batzordekidea   :  Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP

EUSKARA BATZORDEA
Kargua     Izen-abizenak   :  Udal Taldea
Berezko batzordeburua:     Alfredo Arruiz Sotés jauna – EH Bildu – Alkatea
Egitezko batzordeburua  :    Ana Mª Labiano Ascunce andrea  – EH Bildu
Batzordekidea :     Edorta Beltzunegi López jauna –  EH Bildu
Batzordekidea  :    Iñaki Crespo San José jauna  –    GIH
Batzordekidea :     Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea – GIH
Batzordekidea  :    José Antonio Beloqui Colomo – Geroa Bai
Batzordekidea :     Francisco Espinosa Martin jauna – Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea   :  Patricia De Pedro Aparicio andrea  – PP

GAZTERI BATZORDEA

Berezko batzordeburua     : Alfredo Arruiz Sotés jauna – EH Bildu -Alkatea
Egitezko batzordeburua  :    Idoia De Carlos Espartero andrea – Geroa Bai
Batzordekidea  :    Ana Mª Labiano Ascunce andrea –
EH Bildu
Batzordekidea :     Laura Aznar Merlo andrea –
EH Bildu
Batzordekidea:     Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea  – GIH
Batzordekidea :     Sonia Echeverría Aquerreta andrea – GIH
Batzordekidea  :    Francisco Espinosa Martin jauna  –    Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea:     Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP

HERRITARREN PARTE-HARTZE BATZORDEA

Berezko batzordeburua  :   Alfredo Arruiz Sotés jauna  – EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua :     José Antonio Beloqui Colomo  –   Geroa Bai
Batzordekidea :     Edorta Beltzunegi López jauna – EH Bildu
Batzordekidea   :  Laura Aznar Merlo andrea –     EH Bildu
Batzordekidea :   Iñaki Crespo San José jauna – GIH
Batzordekidea  :    Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea – GIH
Batzordekidea :     Francisco Espinosa Martin jauna –   Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea  :    Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP

HEZKUNTZA BATZORDEA

Berezko batzordeburua     Alfredo Arruiz Sotés jauna – EH Bildu – Alkatea
Egitezko batzordeburua :     Alfredo Arruiz Sotés jauna – EH Bildu
Batzordekidea  :    Laura Aznar Merlo andrea – EH Bildu
Batzordekidea:     Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea  – GIH
Batzordekidea :     Sonia Echeverría Aquerreta andrea –    GIH
Batzordekidea  :    Idoia De Carlos Espartero andrea –    Geroa Bai
Batzordekidea  :    Francisco Espinosa Martin jauna  –   Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea  :    Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP

HIRIGINTZA BATZORDEA

Berezko batzordeburua:     Alfredo Arruiz Sotés jauna  – EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua :     Juan Mª Feliu Dord jauna –   EH Bildu
Batzordekidea:     Edorta Beltzunegi López jauna –    EH Bildu
Batzordekidea  :    Iñaki Crespo San José jauna – GIH
Batzordekidea   :  Joki Oloriz Calvo jauna  –    GIH
Batzordekidea :     José Antonio Beloqui Colomo – Geroa Bai
Batzordekidea  :    Francisco Espinosa Martin jauna –     Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea  :    Patricia De Pedro Aparicio andrea   –    PP

INGURUMEN ETA TRAFIKO BATZORDEA

Berezko batzordeburua  :   Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua :     Juan Mª Feliu Dord jauna     EH Bildu
Batzordekidea  :    Edorta Beltzunegi López jauna     EH Bildu
Batzordekidea  :    Iñaki Crespo San José jauna     GIH
Batzordekidea  :    Jokin Oloriz Calvo jauna     GIH
Batzordekidea  :    José Antonio Beloqui Colomo     Geroa Bai
Batzordekidea   :  Francisco Espinosa Martin jauna
Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea  :    Patricia De Pedro Aparicio andrea     PP

KIROL BATZORDEA

Berezko batzordeburua:     Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua :     Edorta Beltzunegi López jauna     EH Bildu
Batzordekidea:     Juan Mª Feliu Dord jauna     EH Bildu
Batzordekidea  :    Iñaki Crespo San José jauna     GIH
Batzordekidea:     Sonia Echeverría Aquerreta andrea     GIH
Batzordekidea  :    José Antonio Beloqui Colomo jauna
Geroa Bai
Batzordekidea  :    Francisco Espinosa Martin jauna
Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea:     Patricia De Pedro Aparicio andrea     PP

KULTURA, JAIAK ETA ELKARTEEN KOORDINAZIO BATZORDEA

Berezko batzordeburua:     Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua   : Laura Aznar Merlo andrea     EH Bildu
Batzordekidea :     Ana Mª Labiano Ascunce andrea     EH Bildu
Batzordekidea :     Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea     GIH
Batzordekidea  :    Sonia Echeverría Aquerreta andrea     GIH
Batzordekidea  :    Idoia De Carlos Espartero andrea     Geroa Bai
Batzordekidea:     Francisco Espinosa Martin jauna
Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea   : Patricia De Pedro Aparicio andrea     PP

MERKATARITZA ETA INDUSTRIA BATZORDEA

Berezko batzordeburua:     Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua :     Edorta Beltzunegi López jauna     EH Bildu
Batzordekidea:     Juan Mª Feliu Dord jauna     EH Bildu
Batzordekidea  :    Iñaki Crespo San José jauna     GIH
Batzordekidea:     Sonia Echeverría Aquerreta andrea     GIH
Batzordekidea  :    José Antonio Beloqui Colomo jauna
Geroa Bai
Batzordekidea  :    Francisco Espinosa Martin jauna
Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea:     Patricia De Pedro Aparicio andrea     PP

OGASUN, LANGILERIA BATZORDEA ETA KONTUEN BATZORDE BEREZIA

Berezko batzordeburua :    Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu
Alkatea
Egitezko batzordeburua:     Alfredo Arruiz Sotés jauna     EH Bildu
Batzordekidea  :    Edorta Beltzunegi López jauna     EH Bildu
Batzordekidea  :    Iñaki Crespo San José jauna     GIH
Batzordekidea :     Jokin Oloriz Calvo jauna     GIH
Batzordekidea:     José Antonio Beloqui Colomo jauna     Geroa Bai
Batzordekidea :     Francisco Espinosa Martin jauna
Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea  :    Patricia De Pedro Aparicio andrea     PP

OSASUN, GIZARTE ONGIZATE ETA HIRUGARREN ADINA BATZORDEA

Berezko batzordeburua: Alfredo Arruiz Sotés jauna – EH Bildu  – Alkatea
Egitezko batzordeburua: Ana Mª Labiano Ascunce andrea – EH Bildu
Batzordekidea: Laura Aznar Merlo andrea – EH Bildu
Batzordekidea :     Iñaki Crespo San José jauna –   GIH
Batzordekidea:     Sonia Echeverría Aquerreta andrea – GIH
Batzordekidea :     Idoia De Carlos Espartero andrea – Geroa Bai
Batzordekidea:     Francisco Espinosa Martin jauna  – Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea :     Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP

TURISMO ETA SENIDETZEAK BATZORDEA

Berezko batzordeburua: Alfredo Arruiz Sotés jauna – EH Bildu – Alkatea
Egitezko batzordeburua:     Juan Mª Feliu Dord jauna – EH Bildu
Batzordekidea :     Edorta Beltzunegi López jauna – EH Bildu
Batzordekidea:     Mª Lourdes Lizarraga Casanellas andrea – GIH
Batzordekidea:     Jokin Oloriz Calvo jauna – GIH
Batzordekidea:     José Antonio Beloqui Colomo jauna – Geroa Bai
Batzordekidea:     Francisco Espinosa Martin jauna – Cambiando Huarte / Uharte Aldatuz
Batzordekidea: Patricia De Pedro Aparicio andrea – PP